Z Parafii Świętego Ducha do Międzyzdrojów

28 lipca 2022

W dniach od 4-11 lipca grupa dzieci z Parafii pw. Świętego Ducha w Szczecinie-Zdroje wyjechała na wakacyjny odpoczynek nad morze do Międzyzdrojów.

W wyjeździe brał udział nasz współbrat dk. Dominik Bieniek TChr, który współpracując z ks Łukaszem Klimkiem TChr, pomagał w realizowaniu bogatego programu dnia dla wszystkich uczestników. 

Każdy dzień rozpoczynał się spotkaniem z Panem Jezusem podczas Mszy Świętej, po której następowały różnego rodzaju atrakcje w terenie, na plaży, na Orliku bądź też na placu zabaw. Dzięki dobrej pogodzie dzieci miały możliwość zaszaleć w morzu pod czujnym okiem ratownika. Dzień kończył się zawsze pogodną rekreacją w formie zabaw, gier lub dobrego filmu. 

Diakon Dominik wspierał opiekunów na różnych odcinkach wyjazdu, czy to w posłudze podczas Mszy Świętej, w przygotowywaniu posiłków czy też w animowaniu i prowadzeniu różnych zabaw i konkurencji. Zmęczenie, ale i uśmiech na twarzy zarówno uczestników, jak i opiekunów pod koniec wyjazdu, było znakiem udanego czasu obozu.

Zdjęcia: Parafia pw. Świętego Ducha w Szczecinie-Zdroje / facebook oraz dk. Dominik Bieniek TChr

https://www.facebook.com/Parafia-pw-%C5%9Awi%C4%99tego-Ducha-w-Szczecinie-Zdrojach-151587738234002