Fotogalerie

Fotogalerie 16 grudnia 2016 wyświetleń: 518
Zwycięzca kl. Gniewko Dziedzic SChr Zwycięzca kl. Gniewko Dziedzic SChr

Nowy mistrz tenisa stołowego 2016!

Wczoraj o godz. 15:00 rozstrzygnęło się kto, będąc w ostatniej 4-ce tegorocznej turnieju tenisa stołowego, zdominował ją i został nowym mistrzem tej dyscypliny.

Adrenalina, emocje, pot i wiele spekulacji o kolejnych poruszeniach w naszej tabeli turniejowej. Tak można opisać tegoroczny turniej tenisa stołowego, który zorganizował Marcin Woszczyk SChr (2 rok). Na samym początku pretendentów do tytułu było dokładnie 18. Pierwszy etap turnieju odbył się w fazie grupowej, z której 10 najlepszych zawodników przeszło do drugiego - „otwartej walki“ każdego z każdym. Po tej dość brutalnej fazie, w której popłyneła niejedna łza (oczywiśćie tylko metaforycznie, ponieważ jak wiemy faceci nie płaczą), turniej zakończyła trzecia i ostatnia faza - final four. Mecz o trzecie miejsce został rozegrany jako lokalny pojedynek karmelity z chrystusowcem. Br. Ihnat Padaretski OCD zmierzył się z kl. Wojciechem Kułachem SChr. Ten ostatni zwycięsko wyszedł z walki i w ten sposób, wszystkie 3 miejsca na podium zajęli chrystusowcy, ponieważ finał rozegrany został pomiędzy alumnami 1 roku. Derby kursowe: Łukasz Szymański vs. Gniewko Dziedzic. Po bardzo wyrównanym i pełnym emocji meczu oraz setach dochodzących do 20 punktów i więcej, na przewagi wygrał Gniewko Dziedzic. W ten sposób został Mistrzem tenisa stołowego 2016 w naszym seminarium. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym roku!